بقعه ستی فاطمه
تصوير روز
مدفن ستی (بی بی ) فاطمه خاتون ، متوفی در قرن نهم هجری ، همسر امیر چقماق شامی که مشترکاً مسجد امیر چقماق را بنیاد نهادند .

اطلاعیه

قابل توجه ساکنین بافت های فرسوده و انبوه سازان استان یزد

 

جهت نوسازی بافتهای فرسوده در بعضي مناطق استان تا 100 درصد تخفيف عوارض صدور پروانه و پرداخت تسهيلات تا سقف  40  ميليون تومان در مركز استان و بقيه شهرهاي ديگر استان كه داراي بافت فرسوده ميباشد تا سقف 30میلیون تومان با کارمزد مصوبه بانك مركزي در سال 94 كه 9 درصد آن  كارمزد را دولت از محل هدفمندي يارانه ها تقبل نموده است با باز پرداخت 12ساله در نظر گرفته شده است .

 

روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان استان یزد

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع هم استانی های ساکن در بافتهای فرسوده و قدیم شهرهای یزد - شاهدیه- اشکذر- اردکان- حمیدیا- بافق- تفت و ابرکوه میرساند جهت ساخت يا نوسازي واحدهاي مسکونی خود ميتوانند از تسهيلات بافت فرسوده به مبلغ 30 الي 40 ميليون تومان با شرايط تخفبف حق الزحمه خدمات مهندسي و تخفيف صدور پروانه ساختماني بهره مند شوند .

روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان استان یزدشرکت عمران و بهسازی شهری ایران
 

شرکت (مادر تخصصی) عمران و بهسازی شهری ایران ، شرکتی است وابسته به وزارت راه و شهرسازی که در تاریخ 22/12/75 بر اساس مصوبه هیأت وزیران به شماره ه17092ت/53610/20 تأسیس شد که میتواند با تصویب مجمع عمومی و رعایت قوانین و مقررات مربوط و سیاستهای شهرسازی کشور در استانهای مختلف شرکتهای وابسته و تابع برای اجرای عملیات خود تأسیس نماید. این شرکت برای مدتی نا محدود تأسیس شده و هدف از تأسیس آن عبارتست از :
 1. مدیریت و تهیه طرحهای شهرسازی معماری نقشه های تفکیکی آماده سازی و دیگر اقدامات اجرائی و ساختمانهای لازم در بافت قدیم و فرسوده شهر.
 2. تهیه و اجرای طرحهای عمرانی شهری با رعایت قوانین و مقررات مربوط.
 3. مدیریت و اجرای عملیات خریداری اراضی تجمیع تفکیک آماده سازی احداث بنا اعم از مسکونی، خدماتی، تولیدی و تجاری در بافتهای شهری.
 4. انواع مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی.
 5. عقد قرارداد برای استفاده از خدمات مؤسسات و شرکتهای مشورتی خارجی با رعایت ضوابط و مقررات.
 6. مدیریت و تجهیز منابع داخل و خارج برای سرمایه گذاری در پروژه های شهری مربوط از قبیل انتشار اوراق مشارکت تشکیل شرکتهای سهامی عام و مؤسسات اعتباری غیر بانکی.
 7. مدیریت فروش ، نقل و انتقال اجاره و استیجار املاک.
 8. اجرای دیگر موارد ارجاعی یا تفویضی از سوی وزیر مسکن و شهرسازی.

توضیح اینکه باتوجه به تکلیف سازمان خصوصی سازی سهام دولت (شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران ) در تاریخ 19-9-91 به بانک تجارت انتقال یافته است . 

 
به وب‌سايت اطلاع‌رساني شركت عمران و مسكن سازان استان يزد خوش آمديد.


مقالات
معرفی شرکتهای عمرانی
جستجو در سایت
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 768 مورد
 » مقاله ثبت شده: 51 مورد
 » در حال بازدید: 2 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 463 نفر
 » بازدید امروز: 548 مرتبه
 » بازدید دیروز: 1152 مرتبه
 » کل بازدید: 1908959 مرتبه
 » میانگین: 440 بازدید در روز

پروژه هاي مسكن سازان

 • مرمت و احیاء خانه پهلوان حسینی

 • مجتمع تجاری اداری سپهر یزد

 • مجموعه 16 واحدی سحر یزد

 • خانه رشتیان

 • مرکز تجاری بهمن (بلوار بسیج )

 • خانه علومی

 • حمام خان