بقعه ستی فاطمه
تصوير روز
مدفن ستی (بی بی ) فاطمه خاتون ، متوفی در قرن نهم هجری ، همسر امیر چقماق شامی که مشترکاً مسجد امیر چقماق را بنیاد نهادند .

اطلاعیه

قابل توجه ساکنین بافت های فرسوده و انبوه سازان استان یزد

 

جهت نوسازی بافتهای فرسوده در بعضي مناطق استان تا 100 درصد تخفيف عوارض صدور پروانه و پرداخت تسهيلات تا سقف  40  ميليون تومان در مركز استان و بقيه شهرهاي ديگر استان كه داراي بافت فرسوده ميباشد تا سقف 30میلیون تومان با کارمزد مصوبه بانك مركزي در سال 94 كه 9 درصد آن  كارمزد را دولت از محل هدفمندي يارانه ها تقبل نموده است با باز پرداخت 12ساله در نظر گرفته شده است .

 

روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان استان یزد

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع هم استانی های ساکن در بافتهای فرسوده و قدیم شهرهای یزد - شاهدیه- اشکذر- اردکان- حمیدیا- بافق- تفت و ابرکوه میرساند جهت ساخت يا نوسازي واحدهاي مسکونی خود ميتوانند از تسهيلات بافت فرسوده به مبلغ 30 الي 40 ميليون تومان با شرايط تخفبف حق الزحمه خدمات مهندسي و تخفيف صدور پروانه ساختماني بهره مند شوند .

روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان استان یزد> گروه اخبار > بافت فرسوده > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


تاثیر تسهیلات 25 میلیونی خرید مسکن بر بازار
نگارنده خبر: مدير سايت
تاریخ ثبت:1390/11/11

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان معتقد است افزایش 5 میلیون تومانی تسهیلات خرید مسکن تاثیر تورمی بر بازار مسکن نخواهد داشت اما به‌نظر می‌رسد استقبال از تسهیلات 40 میلیونی ساخت مسکن بیشتر از تسهیلات 25 میلیونی خرید مسکن باشد.

"ایرج رهبر" با بیان این مطلب افزود: تعداد این تسهیلات (تسهیلات25 میلیونی خرید مسکن)به اندازه‌ای نیست که بتواند بازار را تحت تاثیر قرار دهد و در گذشته هم افزایش‌هایی به این میزان صورت گرفته که تاثیر چندانی بر بازار نگذاشته است.
وی با بیان این‌که این تسهیلات برای خرید واحدهایی با قیمت پایین‌تر ازصد میلیون تومان مناسب است، گفت:‌ اگرچه این تسهیلات اثر تورمی چندانی ندارد اما بهتر است تسهیلات به تولید مسکن اختصاص یابد.

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان در ادامه به ایسنا گفت: طی سال‌های گذشته بانک‌های خصوصی تا 70 درصد ارزش کارشناسی ملک را تسهیلات پرداخت می‌کردند که اثر تورمی بسیاری در بازار مسکن داشت.
رهبر تسهیلات 40 میلیونی ساخت را با توجه به سپرده‌گذاری 20 میلیونی طی 9 ماه بسیار مناسب‌تر از تسهیلات 25 میلیونی که نیاز به سپرده 12.5 میلیونی دارد، دانست و گفت: به نظر می‌رسد استقبال از این تسهیلات بیشتر هم باشد.
برای پرداخت تسهیلات مسکن لوکس دولت وارد عمل شود

رییس کانون سراسری انبوه‌سازان در ادامه درباره تسهیلات مسکن لوکس به ایسنا گفت: ما به دنبال تسهیلاتی هستیم که نیاز به سپرده‌گذاری نداشته باشد و به‌نظر می‌رسد دولت باید برای پرداخت چنین تسهیلاتی که ساخت مسکن برای اقشار میان درآمدی را در پی دارد، وارد عمل شود.
رهبر در ادامه با اشاره به اینکه اعتقاد داریم باید پرداخت در عوارض تخفیف‌های لحاظ شود، ادامه داد: معافیت‌های مالیاتی در بخش تولید می‌تواند کمک زیادی به بخش خصوصی کند.


منبع خبر: خبرگزاری اکو نیوز
تعداد مطالعه 1510 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
امسال ظرفیت پرداخت وام ودیعه اسکان موقت در بافت های فرسوده بیش از 5 برابر افزایش می یابد
ساخت و ساز در بافت فرسوده
تفاهم نامه همکاری دو جانبه
اطلاعیه
تخصیص اعتبار به نوسازی بافت فرسوده شهری
بافت فرسوده
پیشنهاد وزیر سابق راه و ترابری برای حل مشکل بافت‌های فرسوده شهر
برگزاری جلسه
کارگاه آموزشی
تشکیل جلسه ضوابط و مقررات طرح تفصیلی بافت فرسوده
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <  
 

 
به وب‌سايت اطلاع‌رساني شركت عمران و مسكن سازان استان يزد خوش آمديد.


مقالات
معرفی شرکتهای عمرانی
جستجو در سایت
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 767 مورد
 » مقاله ثبت شده: 51 مورد
 » در حال بازدید: 2 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 463 نفر
 » بازدید امروز: 160 مرتبه
 » بازدید دیروز: 150 مرتبه
 » کل بازدید: 1724325 مرتبه
 » میانگین: 455 بازدید در روز

پروژه هاي مسكن سازان

  • مجموعه 16 واحدی سحر یزد

  • مجتمع تجاری یاسپیرین ( علیچی )

  • مجموعه چهار واحدمسکونی موسوی

  • مجموعه تجاری سامان

  • سرای گذشتی

  • میراللهی

  • خانه شکوهی