بقعه ستی فاطمه
تصوير روز
مدفن ستی (بی بی ) فاطمه خاتون ، متوفی در قرن نهم هجری ، همسر امیر چقماق شامی که مشترکاً مسجد امیر چقماق را بنیاد نهادند .

اطلاعیه

قابل توجه ساکنین بافت های فرسوده و انبوه سازان استان یزد

 

جهت نوسازی بافتهای فرسوده در بعضي مناطق استان تا 100 درصد تخفيف عوارض صدور پروانه و پرداخت تسهيلات تا سقف  40  ميليون تومان در مركز استان و بقيه شهرهاي ديگر استان كه داراي بافت فرسوده ميباشد تا سقف 30میلیون تومان با کارمزد مصوبه بانك مركزي در سال 94 كه 9 درصد آن  كارمزد را دولت از محل هدفمندي يارانه ها تقبل نموده است با باز پرداخت 12ساله در نظر گرفته شده است .

 

روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان استان یزد

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع هم استانی های ساکن در بافتهای فرسوده و قدیم شهرهای یزد - شاهدیه- اشکذر- اردکان- حمیدیا- بافق- تفت و ابرکوه میرساند جهت ساخت يا نوسازي واحدهاي مسکونی خود ميتوانند از تسهيلات بافت فرسوده به مبلغ 30 الي 40 ميليون تومان با شرايط تخفبف حق الزحمه خدمات مهندسي و تخفيف صدور پروانه ساختماني بهره مند شوند .

روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان استان یزد> گروه اخبار > بافت فرسوده > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


معاون وزیر راه و شهرسازی:
نگارنده خبر: مدير سايت
تاریخ ثبت:1390/9/23

مردم نقش اساسی و محور ی در نوسازی بافت های فرسوده دارند

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: مردم نقش اساسی و محوری در نوسازی بافت های فرسوده دارند .

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران به نقل از خبرگزاری  ایرنا،  مهندس مجید كیان پور با بیان مطلب فوق  افزود: سقف تسهیلات طبق مصوبه شورای عالی تامین مسكن كشور برای هر واحد مسكونی به ازای هر واحد صنعتی 250میلیون ریال وهر واحد غیرصنعتی 200 میلیون ریال تعیین شده است.

مهندس كیان پوراظهارداشت: در سال 87، به 10هزار واحد مسكونی، سال 88 به 30هزار واحد، سال 89 به 60هزار و 552واحد در بافت های فرسوده شهرهای كشور تسهیلات نوسازی  پرداخت شده است.معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه  این آمارها بیانگر تمایل مردم به مشاركت در نوسازی بافت های فرسوده است.اظهارداشت : براساس ماده 171قانون برنامه پنجم توسعه دولت در قالب وزارت راه و شهرسازی و شهرداری ها مكلف شدند سیاست هایی را ایجاد كنند كه سالانه حدود 10درصد از بافت های فرسوده كشور توسط بخش خصوصی و مردم و سرمایه گذاری هایی كه در این بخش صورت می گیرد، نوسازی و بازسازی شود.معاون وزیر و شهرسازی یادآور شد: با کمک 50 درصدی شهرداری و کمک دولت امیدواریم به اهداف ماده 171برسیم.

مهندس کیان پور با اشاره به وجود بافت فرسوده در 10 شهر استان بوشهر یادآور شد: محدوده تعیین شده به مساحت 940 هکتار است.وی تصریح کرد: شهر بوشهر دارای طرح مطالعاتی بهسازی و نوسازی بافت فرسوده به مساحت 154 هکتار است که به تصویب نیز رسیده است.مدیرعامل شركت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت : همچنین طرح مطالعاتی بافت فرسوده شهر برازجان به مساحت 145 هکتار به میزان 80 درصد انجام شده است.معاون وزیر راه و شهرسازی افزود : طرح مطالعاتی پنج شهر دیگر شامل برازجان، کنگان، دیلم، دیر و خورموج به مساحت 344 هکتار در دست تهیه است.


منبع خبر: شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران
تعداد مطالعه 2271 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
بهره‌برداري از 100 هزار واحد مسكن مهر، تاكنون
جلسه شورای مسکن
جلسه تودیع و معارفه
اعطاي 130 هزار ميليارد ريال تسهيلات قرض الحسنه دربخش مسكن
جلسه
مسکن مهر باعث کاهش تورم شد
شهرهاي زير 25 هزار نفر صاحب نقشه تفكيكي املاك مي‌شوند
تشکیل جلسه با نمایندگان شهرداری در بافت فرسوده
ورود شش بانك جهت احياء و نوسازی بافت فرسوده شهرهاي كشور
مسکن مهر طرحی برای خانه دار شدن همه محرومان
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <  
 

 
به وب‌سايت اطلاع‌رساني شركت عمران و مسكن سازان استان يزد خوش آمديد.


مقالات
معرفی شرکتهای عمرانی
جستجو در سایت
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 767 مورد
 » مقاله ثبت شده: 51 مورد
 » در حال بازدید: 3 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 463 نفر
 » بازدید امروز: 122 مرتبه
 » بازدید دیروز: 150 مرتبه
 » کل بازدید: 1724287 مرتبه
 » میانگین: 455 بازدید در روز

پروژه هاي مسكن سازان

  • سرای گذشتی

  • خانه رشتیان

  • مجموعه چهار واحدمسکونی موسوی

  • خانه شکوهی

  • خانه عطائیان

  • مجتمع تجاری یاسپیرین ( علیچی )

  • مرمت و احیاء خانه صالحی کرمانی