بقعه ستی فاطمه
تصوير روز
مدفن ستی (بی بی ) فاطمه خاتون ، متوفی در قرن نهم هجری ، همسر امیر چقماق شامی که مشترکاً مسجد امیر چقماق را بنیاد نهادند .

اطلاعیه

قابل توجه ساکنین بافت های فرسوده و انبوه سازان استان یزد

 

جهت نوسازی بافتهای فرسوده در بعضي مناطق استان تا 100 درصد تخفيف عوارض صدور پروانه و پرداخت تسهيلات تا سقف  40  ميليون تومان در مركز استان و بقيه شهرهاي ديگر استان كه داراي بافت فرسوده ميباشد تا سقف 30میلیون تومان با کارمزد مصوبه بانك مركزي در سال 94 كه 9 درصد آن  كارمزد را دولت از محل هدفمندي يارانه ها تقبل نموده است با باز پرداخت 12ساله در نظر گرفته شده است .

 

روابط عمومی شرکت عمران ومسکن سازان استان یزد

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع هم استانی های ساکن در بافتهای فرسوده و قدیم شهرهای یزد - شاهدیه- اشکذر- اردکان- حمیدیا- بافق- تفت و ابرکوه میرساند جهت ساخت يا نوسازي واحدهاي مسکونی خود ميتوانند از تسهيلات بافت فرسوده به مبلغ 30 الي 40 ميليون تومان با شرايط تخفبف حق الزحمه خدمات مهندسي و تخفيف صدور پروانه ساختماني بهره مند شوند .

روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان استان یزد> گروه اخبار > بافت فرسوده > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


اجراي طرح بدنه سازي ميدان بعثت
نگارنده خبر: مدير سايت
تاریخ ثبت:1394/9/1

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‎سازان استان یزد از اجرای طرح بدنه‌سازی میدان بعثت ( شاه طهماسب) برای احیای این حسینیه قدیمی خبر داد.

«کاظم فروغی‌نسب» افزود:با تخصيص اعتباري حدود 2.000.000.000ريال از سوي شركت مادرتخصصي عمران و بهسازي شهري و بازسازی جداره‌های تخریب شده حسینیه( ميدان بعثت) در ورودی بلوار امامزاده جعفر(ع) آغاز و براي تكميل آن نيز از سوي شهرداري يزد اعتباري به ميزان 1.500.000.000 ريال تخصيص يافته است .

وی با بیان اینکه بخشي از حسینیه همچنان پابرجاست و طي سالهاي گذشته توسط ميراث فرهنگي و شهرداري يزد بدنه سازي شده ادامه داد: بازسازی جداره‌ها در ورودی خیابان انقلاب و خیابان سیدگلسرخ نیز در ادامه طرح دنبال می‌شود تا سازه‌ای مطابق با مستندات تاریخی بازسازي شود.

فروغی‌نسب با بیان اینکه مناره‌های حسینیه نیز در ورودی خیابان انقلاب بازسازی خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم همانطور که طرح جداره سازی ابتداي بلوار امامزاده جعفر(ع) با سرعت در حال اجرا است .به زودي شاهد شروع عمليات بدنه سازي جداره هاي ورودي خيابانهاي انقلاب و سيد گلسرخ نيز باشيم.

وی با تشکر از همکاری شرکت‌های خدمات رسانی برای جابجایی تاسیسات گفت: جابجایی تاسیسات يكي از مراحل زمان‌بر اجرای این طرح است که امیدواریم با همکاری این دستگاه‌ها شاهد تسریع در جابجایی تاسیسات و امکان اجرای عملیات عمرانی باشیم.

وی درباره تاثیر اجرای رواق‌ها بر عبور خودروها نیز گفت: با احیای رواق‌ها امکان عبور خودروهای بلند از ورودي خيابانهاي يادشده امکان‌پذیر نخواهد بود اما قطعا برای عبور خودروهای شهری از جمله اتوبوس‌ها محدودیتی وجود نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت مسکن سازان استان اعلام کرد: طرح بدنه‌سازی از سوی شهرداری یزد تهیه شده و اعتبار اولیه از سوی شهرداری و شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تامین شده است و اداره كل ميراث فرهنگي نيز در اجراي پروژه همكاري دارد .

وی اظهار اميدواري كرد: اعتبار مورد نیاز برای تكميل عملیات عمرانی ، احیای این حسینیه از سوی شهرداری و شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تامین گردد.


منبع خبر: روابط عمومي شركت عمران ومسكن سازان استان يزد
تعداد مطالعه 2815 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
اطلاعیه
تشکیل جلسه تاسیس و راه اندازی دفاتر خدمات نوسازی محلات در شهریزد
جلسه شورای مسکن
فراخوان تجميع‌سازي 30هزار واحدمسكوني در بافت‌فرسوده پايتخت
جلسه بررسی بافت فرسوده و سکونتگاههای غیر رسمی
بازدید
تخصیص اعتبار به نوسازی بافت فرسوده شهری
ساخت ‌و ساز مسكن هم 20 درصد گران شد
بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده
تشکیل جلسه با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <  
 

 
به وب‌سايت اطلاع‌رساني شركت عمران و مسكن سازان استان يزد خوش آمديد.


مقالات
معرفی شرکتهای عمرانی
جستجو در سایت
آمار سایت
 » شروع سایت: فروردین 1385
 » خبر ثبت شده: 767 مورد
 » مقاله ثبت شده: 51 مورد
 » در حال بازدید: 2 نفر
 » بیشترین بازدید همزمان: 463 نفر
 » بازدید امروز: 75 مرتبه
 » بازدید دیروز: 172 مرتبه
 » کل بازدید: 1724412 مرتبه
 » میانگین: 455 بازدید در روز

پروژه هاي مسكن سازان

  • خانه شکوهی

  • ساختمان تجاري- فرهنگي ياسپيرين

  • مرمت و احیاء خانه پهلوان حسینی

  • مجموعه تجاری کوثر (رسولیان)

  • مجموعه 16 واحدی سحر یزد

  • سرای گذشتی

  • موید علایی